244 ₴
Склянка для зубних щіток серії Valentino AWD02191358
Код: AWD02191358
Розмір: 11*7,5*7,5 см
Матеріал: кераміка< /p>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал | Фарфор |
| Размещение | Настольное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5901812357106 |
| Маса брутто | 0,2 кг |
| Маса нетто | 0,2 кг |
| Розміри продукту | 7,5 см х 11 см х 7,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,5 см х 11 см х 7,5 см |
| Символ | AWD02191358 |
| Состояние | Новое |
| Тематика декору, малюнку | з візерунком із чорних смугастих трикутників |
| Тип | Склянка |