446 ₴
Тримач туалетного паперу дротяний AWD02090950
Код: AWD02090950
Розмір: 16,3*12,5*23,5 см
Матеріал: метал покритий хромом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие крышки | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Да |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Тип крепления | Винтовое |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812352606 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,33 кг |
| Маса нетто | 0,3 кг |
| Місткість рулонів | 2 |
| Розміри продукту | 16,5 см х 25 см х 12 см |
| Розміри товару в упаковці | 16,5 см х 25 см х 12 см |
| Символ | AWD02090950 |
| Состояние | Новое |