1 940 ₴
Стійка туалетна тримач туалетного паперу та щітки AWD02071666
Код: AWD02070037
Розмір: 64,7*19,5*18 см
Матеріал: пофарбована сталь
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668550186 |
| Кількість рулонів | 2 |
| Маса брутто | 1,22 кг |
| Маса нетто | 0,93 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 19,5 см х 64,7 см х 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 19 см х 42 см х 11 см |
| Символ | AWD02071666 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |