1 812 ₴
Стійка туалетна для туалетного паперу та щітки чорна AWD02071576
Код: AWD02071576
Розмір: 30*22*66 см
Матеріал: нержавіюча сталь, скло ,АБС
Колір: чорний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812359285 |
| Маса брутто | 1,5 кг |
| Маса нетто | 1,1 кг |
| Материал | нержавеющая сталь + стекло + АБС + ПП |
| Розміри продукту | 30 см х 66 см х 22 см |
| Розміри товару в упаковці | 27,5 см х 15,5 см х 20 см |
| Символ | AWD02071576 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка для аксессуаров |
| Тип упаковки товару | картон |