1 068 ₴
У кріплення вмонтована система мікроліфт для сидіння та для кришки. Петлі підходять для продуктів: AWD02181065, AWD02181066, AWD02181098, AWD02181166, AWD02181207, AWD02181291, AWD02181310
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| Цвет | Серебристый |
| Маса брутто | 0,49 кг |
| Маса нетто | 0,48 кг |
| Материал | Цинковый сплав |
| Покрытие | Цинк |
| Розміри продукту | 6,5 см х 4 см х 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,5 см х 4 см х 8 см |
| Символ | AWD02181219 |
| Состояние | Новое |