

145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Тримач для зубних щіток AWD INTERIOR 2005 із серії Tierra – це елегантний та практичний предмет сантехніки для ванної кімнати. Виготовлений з високоякісного керамічного каменю з глянцевим сірим покриттям, його класичний дизайн доповнює як сучасний, так і традиційний інтер'єр. У тримачі зручно зберігаються зубні щітки, зубна паста та невеликі косметичні аксесуари, такі як пензлі для макіяжу та гребінці. Легко миється, міцний та естетично привабливий, він ідеально підходить як для домашніх ванних кімнат, так і для готельних приміщень. Він є частиною колекції Tierra, яка також включає дозатор для мила, щітку для унітазу та мильницю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553576 |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,28 кг |
| Розміри продукту | 8,30 см x 11,00 см x 8,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,30 см x 11,00 см x 8,30 см |
| Символ | AWD02192005 |
| Состояние | Новое |