

189 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2004 із серії Tierra – це елегантний та практичний предмет сантехніки для ванної кімнати. Виготовлений з міцного керамічного матеріалу з глянцевим сірим покриттям, він може похвалитися класичним та позачасовим дизайном. Срібний дозатор надає йому витонченої елегантності, а місткість 400 мл робить його функціональним як вдома, так і в готелі. Диспенсер легко миється, він точно дозує потрібну кількість мила. Його універсальний дизайн доповнює як сучасний, так і класичний дизайн ванної кімнати. Це міцний та естетично привабливий вибір як для житлових, так і для комерційних приміщень, де якість та дизайн є ключовими. Він є частиною колекції Tierra, яка також включає тримач для зубної щітки, щітку для унітазу та мильницю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553569 |
| Маса брутто | 0,25 кг |
| Маса нетто | 0,25 кг |
| Материал | Керамика |
| Розміри продукту | 9,50 см x 16,50 см x 8,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,50 см x 16,50 см x 8,80 см |
| Символ | AWD02192004 |
| Состояние | Новое |