


218 ₴
Тримач для паперових рушників AWD INTERIOR 2010 виготовлений з високоглянцевої сталі, пофарбованої в золотий колір. Кріпиться за допомогою 4 гвинтів та дюбелів (у комплекті), що забезпечує стабільність та довговічність. Розроблений для менших рулонів паперу, він займає мінімум місця, що робить його ідеальним для кухонь, ванних кімнат та інших кімнат. Міцне, елегантне та функціональне доповнення до сучасного інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553620 |
| Цвет | Золотой |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Материал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 33,30 см x 3,70 см x 9,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 33,30 см x 3,70 см x 9,30 см |
| Символ | AWD02092010 |
| Состояние | Новое |
| Тип крепежа | Гвинтовий |
| Тип упаковки товару | блістер |