



645 ₴
Душова полиця AWD INTERIOR 2009, виготовлена з глянцевого хромованого дроту, — це міцне та практичне рішення для ванної кімнати. Вона кріпиться над душовою кабіною або шторкою для ванни та має одну простору полицю, ідеальну для високих туалетних приналежностей, а також чотири додаткові гачки біля основи. Верхні гачки покриті силіконом, що захищає кабіну та полицю від подряпин. Функціональне та довговічне доповнення, що чудово доповнює сучасний інтер'єр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553613 |
| Цвет | Хромований |
| Маса брутто | 0,57 кг |
| Маса нетто | 0,57 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 28,30 см x 55,30 см x 19,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 28,30 см x 55,30 см x 19,50 см |
| Символ | AWD02082009 |