1 610 ₴
Сміттєвий бак AWD INTERIOR 2012 об'ємом 5 л – це елегантний та функціональний предмет обладнання, розроблений для сучасних та вимогливих приміщень. Виготовлений з міцної сталі з порошковим покриттям матового чорного кольору, він може похвалитися позачасовим дизайном, який чудово доповнить мінімалістичний, лофтовий та класичний інтер'єри. Кришка з плавним закриттям забезпечує тихе та комфортне використання, а педаль дозволяє гігієнічне відкривання без використання рук. Всередині знаходиться практичний пластиковий контейнер зі сталевою ручкою, що спрощує спорожнення та очищення. Кришка, що замикається, ефективно ізолює вміст, покращуючи естетику та нейтралізуючи неприємні запахи. Його компактний об'єм 5 літрів робить його ідеальним для ванних кімнат, кухонь, готельних номерів та офісів, де функціональність та цілісний дизайн інтер'єру є ключовими.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553644 |
| Маса брутто | 1,26 кг |
| Маса нетто | 1,09 кг |
| Материал | пофарбована сталь + пластик |
| Розміри продукту | 20,50 см x 28,00 см x 25,50 см |
| Розміри товару в упаковці | 22,60 см x 29,00 см x 22,60 см |
| Символ | AWD02032012 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |