



700 ₴
630 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «10000 шт рулон самоклейні етикетки для органайзерів для зберігання алмазної мозаїки»
Наклейки для зберігання алмазної мозаїки — це зручний та практичний інструмент для організації стразів під час створення алмазного живопису. Вони допомагають швидко та легко впорядкувати всі кольори, забезпечуючи комфортну роботу як початківцям, так і досвідченим майстрам. На рулоні розміщено 10000 самоклейних прямокутних етикеток, кожна з яких має розмір 2 × 1 см та ідеально підходить для підписування контейнерів, баночок і коробок для зберігання стразів.
Етикетки виготовлені з якісного білого паперу, що забезпечує гарну читабельність підписів. Це термопапір, тож за потреби їх можна використовувати як у звичайному вигляді, так і для друку на принтері. Також на них легко писати вручну — маркером, ручкою чи гелевою пастою. Завдяки високій адгезії наклейки надійно тримаються на пластикових, скляних та металевих поверхнях.
Кожен ряд на стрічці складається з 4 акуратно вирізаних наклейок, що робить процес маркування швидким і організованим. Їх часто використовують для підпису номерів DMC, позначення кольорів страз, створення власної системи сортування або впорядкування наборів для алмазної вишивки. Це чудове рішення для тих, хто прагне зберігати всі матеріали в чистоті, порядку та зручно знаходити потрібний відтінок у будь‑який момент.
Завдяки компактному рулону наклейки займають мінімум місця, а їх великого запасу вистачить на десятки картин. Вони підходять для контейнерів усіх типів — баночок‑"таблеток", органайзерів на 28, 42, 64 комірки, коробок‑касет та інших систем зберігання. Якщо ви часто займаєтеся алмазним живописом, ці етикетки стануть незамінним помічником у вашому творчому процесі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yike |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | самоклейні наклейки 10000 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Країна реєстрації бренду | Китай |