



928 ₴
Душова полиця AWD INTERIOR 2055 – це функціональна кутова полиця з одного рівня, виготовлена з чорної пофарбованої сталі з сатиновим покриттям. Її сучасний матовий дизайн ідеально доповнює мінімалістичний та індустріальний дизайн ванних кімнат. Модель має самоклеючу систему кріплення, яка дозволяє швидко та легко встановлювати її без необхідності свердління плитки. Вологостійка конструкція забезпечує довговічність у ванній кімнаті, а кутовий дизайн дозволяє оптимально використовувати простір душової кабіни.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554078 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 0,41 кг |
| Маса нетто | 0,41 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 31 см x 11 см x 20 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см x 11 см x 20 см |
| Символ | AWD02082055 |
| Тип установки | Настінне |
| Форма | Угловая |