


914 ₴
Настінна полиця для душу AWD INTERIOR 2056 – це однорівнева настінна полиця, виготовлена з чорної пофарбованої сталі з сатиновим покриттям. Її простий, мінімалістичний дизайн ідеально підходить для сучасних ванних кімнат. Завдяки самоклеючій системі кріплення полицю можна встановити без свердління, зберігаючи естетику стін та плитки. Міцна конструкція забезпечує стійкість та зручне зберігання косметики та банного приладдя.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554085 |
| Цвет | Черный |
| Маса брутто | 0,43 кг |
| Маса нетто | 0,43 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 29 см x 11 см x 13,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 29 см x 11 см x 13,5 см |
| Символ | AWD02082056 |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Форма | пряма прямокутна |