


754 ₴
Полиця для душу AWD INTERIOR 2057 – це однорівнева полиця, виготовлена з хромованої сталі, стійкої до вологи та корозії. Блискуче сріблясте покриття гармонійно доповнює хромовану сантехніку, надаючи інтер'єру елегантного та цілісного вигляду. Модель має самоклеючу систему кріплення, яка дозволяє швидко та легко встановлювати її без свердління. Стабільна конструкція забезпечує зручне зберігання туалетного приладдя в душі та довговічність для щоденного використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554092 |
| Цвет | Хром |
| Маса брутто | 0,32 кг |
| Маса нетто | 0,32 кг |
| Материал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 26 см x 10,5 см x 13,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 26 см x 10,5 см x 13,5 см |
| Символ | AWD02082057 |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Форма | пряма прямокутна |