580 ₴
Сучасний тримач для електричних зубних щіток AWD INTERIOR 2016 – це стильне та функціональне рішення для підтримки порядку у вашій ванній кімнаті. Виготовлений з міцної сталі з порошковим покриттям елегантного матового чорного кольору, він ідеально доповнює модний мінімалістичний дизайн інтер'єру. Кріплячись за допомогою міцної самоклеючої стрічки, свердління не потрібне, що спрощує встановлення та зберігає естетику стін і плитки. Тримач вміщує дві електричні зубні щітки, забезпечуючи стабільне та гігієнічне зберігання. Ідеально підходить для сучасних ванних кімнат, як для дому, так і для готелю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553682 |
| Маса брутто | 0,21 кг |
| Маса нетто | 0,21 кг |
| Розміри продукту | 7,4 см x 12,6 см x 5,7 см |
| Розміри товару в упаковці | 7,4 см x 12,6 см x 5,7 см |
| Символ | AWD02092016 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Тип мебели | Тримач для щітки |