254 ₴
Скребок для води AWD INTERIOR 2041 – це практичний аксесуар для ванної кімнати, призначений для видалення води з душових кабін та шторок для ванн. Виготовлений в елегантному сірому кольорі та оснащений присоском, його можна зручно повісити на гладку поверхню, щоб він завжди був під рукою. Легкий, зручний та простий у використанні, він допомагає запобігти утворенню накипу та плям, підтримуючи скляні поверхні ідеально чистими. Його міцна конструкція забезпечує довговічність, а універсальний дизайн доповнить будь-який стиль ванної кімнати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553934 |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,10 кг |
| Материал | Пластик |
| Розміри продукту | 22,00 см x 23,00 см x 3,10 см |
| Розміри товару в упаковці | 22,00 см x 25,00 см x 3,10 см |
| Символ | AWD02092041 |
| Тип | Скребок |
| Тип упаковки товару | блістер |