

73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Настінний гачок AWD INTERIOR 2058 – це комплект із двох круглих міні-гачків, виготовлених із матової чорної пофарбованої сталі. Його мінімалістична геометрична форма та матове покриття ідеально підходять для сучасних, лофтових та індустріальних дизайнів ванних кімнат. Модель має самоклеючу систему кріплення, яка дозволяє швидко та легко встановлювати її без необхідності свердління стін чи плитки. Гачки ідеально підходять для підвішування рушників, мочалок, аксесуарів для ванни або дрібних предметів одягу. Міцна сталева конструкція забезпечує довговічність та вологостійкість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554108 |
| Маса брутто | 0,03 кг |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 3,3 см x 3,8 см x 1,2 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,1 см x 15,9 см x 2 см |
| Символ | AWD02092058 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |