

73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Настінний гачок AWD INTERIOR 2059 – це практичний комплект із двох міні-гачків, виготовлених із матової чорної пофарбованої сталі. Його сучасний та стриманий дизайн робить його ідеальним доповненням до мінімалістичних меблів для ванної кімнати. Завдяки самоклеючій системі кріплення гачки можна легко прикріпити, не заважаючи конструкції стіни. Це функціональне рішення ідеально підходить для підвішування рушників, банних аксесуарів або дрібних предметів повсякденного вжитку. Міцна конструкція гарантує довговічну стабільність та естетику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554115 |
| Маса брутто | 0,02 кг |
| Маса нетто | 0,01 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 4 см x 2,8 см x 2 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,1 см x 16 см x 2 см |
| Символ | AWD02092059 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |