

73 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
Настінна вішалка для одягу AWD INTERIOR 2060 — це компактна модель з двома гачками, виготовлена з матової чорної пофарбованої сталі. Її сучасне мінімалістичне покриття ідеально підходить для сучасного дизайну ванної кімнати. Самоклеюча система кріплення дозволяє швидко встановлювати її без свердління, зберігаючи естетику плитки та стін. Двосторонній дизайн підвищує функціональність, дозволяючи зручно вішати рушники, халати або банні аксесуари. Її міцна конструкція забезпечує довговічність та вологостійкість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554122 |
| Маса брутто | 0,03 кг |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Материал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 8 см x 2,8 см x 2 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,1 см x 16 см x 2 см |
| Символ | AWD02092060 |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настінне |
| Тип крепежа | самоклеюча стрічка |
| Тип мебели | вешалка |
| Тип упаковки товару | блістер |