2 095 ₴
Сидіння для унітазу AWD INTERIOR 2036 Concrea виготовлене з міцного дюропласту, що забезпечує стійкість до пошкоджень, довговічність естетики та легке очищення. Кришка оброблена високоякісним шпоном, що імітує необроблений бетон, створюючи сучасний, індустріальний ефект, ідеально пасуючи до сучасного дизайну ванних кімнат. Біле сидіння надає всьому пристрою легкого та універсального характеру. Модель оснащена системою EASY RELEASE, що дозволяє швидко зняти сидіння та легко дістатися до важкодоступних місць під час очищення. Механізм SOFT CLOSE забезпечує тихе та безпечне закриття кришки, підвищуючи комфорт щоденного використання. Сидіння підходить для стандартних овальних унітазів, що робить його придатним для домашніх ванних кімнат, сучасних квартир та комерційних приміщень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Дюропласт |
| Наличие микролифта | Да |
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між петлями | 7,5 - 18,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553880 |
| Цвет | Білий, шпон, що імітує необроблений бетон |
| Маса брутто | 2,52 кг |
| Маса нетто | 2,16 кг |
| Розміри продукту | 37,50 см x 5,10 см x 47,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 39,00 см x 6,30 см x 47,50 см |
| Символ | AWD02182036 |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки товару | картон |
| Форма | Традиційна |