

218 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2023 India – це елегантний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з високоякісного керамічного посуду. Його біла поверхня з тонким, делікатним блискітками надає йому природного та позачасового характеру, який ідеально доповнює сучасний, класичний та скандинавський дизайн інтер'єру. Оснащений срібним насосом, диспенсер забезпечує зручне та точне дозування потрібної кількості мила. Його місткість 400 мл робить його практичним для щоденного використання у ванних кімнатах домашніх тварин, готелів та орендованих квартир. Гладка поверхня керамічного посуду дозволяє легко підтримувати її в чистоті, а міцна конструкція забезпечує довговічність та довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553750 |
| Маса брутто | 0,23 кг |
| Маса нетто | 0,23 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 400 мл |
| Розміри продукту | 9,8 см x 17,5 см x 8 см |
| Розміри товару в упаковці | 9,8 см x 17,5 см x 8 см |
| Символ | AWD02192023 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |