

218 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2027 Peru – це стильний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з високоякісного коричневого керамічного посуду. Природна кольорова гама та ніжна текстура матеріалу надають йому теплого, декоративного характеру, ідеально доповнюючи інтер'єри, натхненні природою, бохо, японським стилем або сучасним мінімалізмом. Диспенсер оснащений матово-чорним насосом, який елегантно контрастує з корпусом з керамічного посуду та забезпечує зручне дозування потрібної кількості мила. Його місткість 450 мл робить його ідеальним для домашніх ванних кімнат, готелів та квартир. Гладка поверхня з керамічного посуду дозволяє легко підтримувати його в чистоті та гарантує тривалий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Бежевый |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553798 |
| Маса брутто | 0,28 кг |
| Маса нетто | 0,28 кг |
| Материал | Керамика |
| Вместимость | 450 мл |
| Розміри продукту | 9 см x 17,5 см x 7,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 9 см x 17,5 см x 7,3 см |
| Символ | AWD02192027 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |