



305 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2043 Arieta – це сучасний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з високоякісного пластику елегантного антрацитового кольору. Його мінімалістичний дизайн та матове покриття ідеально підходять для сучасних, індустріальних та лофтових інтер'єрів. Диспенсер оснащений матово-чорним насосом, який підкреслює сучасний характер виробу та забезпечує зручне дозування потрібної кількості мила. Його місткість 400 мл робить його практичним рішенням для щоденного використання у ванних кімнатах будинку, готелю та офісу. Гладка поверхня легко миється та стійка до вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Антрацит |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Тип управления | Нажимное |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553958 |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Материал | Пластик |
| Вместимость | 400 мл |
| Розміри продукту | 8,3 см x 16,5 см x 6,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,3 см x 16,5 см x 6,5 см |
| Символ | AWD02192043 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дозатор |