534 ₴
Тримач туалетного паперу дротяний AWD02091134
Код: AWD02091134
Розмір: 14*10*5 см
Матеріал: метал покритий хромом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність кришки | Ні |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354778 |
| Колір | Хромований |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Маса брутто | 0,18 кг |
| Маса нетто | 0,17 кг |
| Місткість рулонів | 1 |
| Розміри продукту | 13,6 см х 5,7 см х 10 см |
| Розміри товару в упаковці | 17 см х 3,5 см х 18,5 см |
| Символ | AWD02091134 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення | скотч 3М |
| Тип паковання товару | блістер |