849 ₴
Код: AWD02101053
Напівкругла душова стійка білого кольору. Можна обрізати до потрібної довжини. Монтажний комплект входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Регульована довжина | Ні |
| Тип | Карниз дуговий |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5901812354020 |
| Маса брутто | 0,55 кг |
| Маса нетто | 0,4 кг |
| Розміри продукту | 90 см х 3 см х 90 см |
| Розміри товару в упаковці | 71 см х 3 см х 21,5 см |
| Символ | AWD02101053 |
| Стан | Нове |
| Тип паковання товару | блістер |