588 ₴
Полиця для ванної кімнати з кріпленням на гачок, виготовлена з хромованого металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5904993723630 |
| Колір | Хромований |
| Маса брутто | 0,76 кг |
| Маса нетто | 0,742 кг |
| Матеріал | хромований дріт |
| Розміри продукту | 25 см х 41 см х 14,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 25 см х 41 см х 14,5 см |
| Символ | AWD02080273 |
| Тип кріплення | Ппідвісне |