


2 342 ₴
Ця хромована підставка для ванної кімнати – елегантне та функціональне рішення для сучасної ванної кімнати. Виготовлена з міцної хромованої сталі, вона стійка до корозії та має елегантне глянцеве покриття. Ця підставка поєднує в собі тримач для туалетного паперу та тримач для туалетної щітки, економлячи місце та забезпечуючи зручність. Квадратна основа оснащена пластиковими ніжками, які захищають поверхню від подряпин та забезпечують стійкість. Тримач для туалетної щітки має знімну вставку для легкого очищення та гігієни. Це практичне та естетичне доповнення, яке прикрасить будь-яку ванну кімнату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність кришки | Ні |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553262) |
| Маса брутто | 1,29 кг |
| Маса нетто | 1200 кг |
| Розміри продукту | 20,00 см х 69,20 см х 18,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,80 см х 69,00 см х 19,30 см |
| Символ | AWD02071974 |
| Тип йоржика | Підлоговий |
| Тип паковання товару | картон |