

841 ₴
Цей мінімалістичний та сучасний тримач для туалетного паперу, виготовлений з алюмінію, пофарбованого в елегантний матово-білий колір, стане стильним доповненням до будь-якої ванної кімнати. Його універсальний дизайн дозволяє встановлювати його в будь-якій орієнтації — праворуч, ліворуч або вертикально — що забезпечує гнучкість для адаптації до різноманітних просторових планів. Кріплення здійснюється за допомогою самоклеючої стрічки 3M, що забезпечує легкий монтаж без свердління. Тримач розрахований на максимальне навантаження 1 кг, що забезпечує як естетику, так і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668552920 |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Маса брутто | 0,14 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри продукту | 18,00 см х 3,00 см х 8,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 22,00 см х 3,00 см х 15,00 см |
| Символ | AWD02091940 |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип кріплення | самоклеюча стрічка 3М |
| Тип мебели | вішалка |
| Тип паковання товару | блістер |