


218 ₴
Тримач для паперових рушників AWD INTERIOR 2010 виготовлений з високоглянцевої сталі, пофарбованої в золотий колір. Кріпиться за допомогою 4 гвинтів та дюбелів (у комплекті), що забезпечує стабільність та довговічність. Розроблений для менших рулонів паперу, він займає мінімум місця, що робить його ідеальним для кухонь, ванних кімнат та інших кімнат. Міцне, елегантне та функціональне доповнення до сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553620 |
| Колір | Золотий |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Матеріал | Пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 33,30 см x 3,70 см x 9,30 см |
| Розміри товару в упаковці | 33,30 см x 3,70 см x 9,30 см |
| Символ | AWD02092010 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення | Гвинтовий |
| Тип паковання товару | блістер |