


131 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Мильниця AWD INTERIOR 2006 із серії Tierra – це класичне та елегантне доповнення до ванної кімнати. Виготовлена з високоякісного керамічного посуду з глянцевим сірим покриттям, вона може похвалитися позачасовим дизайном та міцною конструкцією. Її овальна форма робить її надзвичайно естетично привабливою, але водночас практичною для щоденного використання. Легко миється та має універсальний дизайн, вона чудово доповнює як сучасні, так і класичні ванні кімнати. Як функціональний елемент колекції Tierra, її можна поєднувати з диспенсером, склянкою та щіткою для унітазу, створюючи цілісний комплект аксесуарів для ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553583 |
| Маса брутто | 0,19 кг |
| Маса нетто | 0,19 кг |
| Розміри продукту | 13,00 см x 2,50 см x 9,00 см |
| Розміри товару в упаковці | 13,00 см x 2,50 см x 9,00 см |
| Символ | AWD02192006 |
| Стан | Нове |