3 031 ₴
Тримач для туалетного паперу AWD INTERIOR 1978 – це функціональне та елегантне рішення «2 в 1», що поєднує в собі тримач для туалетного паперу та щітку для унітазу в одному цілісному дизайні. Виготовлений з металу та покритий золотом, він може похвалитися сучасним декоративним дизайном, який ідеально доповнить гламурні, сучасні та класичні ванні кімнати з елегантними акцентами. Окремостояча конструкція не потребує настінного кріплення, що дозволяє гнучко розмістити його в будь-якому місці ванної кімнати. Його стабільна та міцна конструкція забезпечує комфортне щоденне використання та тривалий термін служби. Цей виріб ідеально підходить для домашніх ванних кімнат, готелів та орендованих квартир.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553309 |
| Колір | Золотий |
| Маса брутто | 1,4 кг |
| Маса нетто | 1,12 кг |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 20 см x 67 см x 18 см |
| Розміри товару в упаковці | 10,5 см x 67,3 см x 19,2 см |
| Символ | AWD02071978 |
| Стан | Нове |