



1 189 ₴
Стильна та функціональна окремостояча полиця AWD INTERIOR 2014 – це елегантне доповнення, яке чудово виглядатиме у ванній кімнаті, кухні чи пральні. Виготовлена з високоглянцевої хромованої сталі та пластикових полиць з чорним мармуровим покриттям та ніжними білими прожилками, вона поєднує сучасний вигляд із практичністю. Дві стійкі полиці забезпечують ідеальне зберігання косметики, макіяжу, аксесуарів для волосся та дрібних косметичних засобів. Її вологостійка конструкція робить її ідеальною для ванних кімнат. Її також можна використовувати на кухні як полицю для спецій, контейнерів або невеликого кухонного начиння, привносячи порядок та елегантність у будь-яку кімнату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553668 |
| Колір | Хромований, чорний мармур |
| Маса брутто | 1,08 кг |
| Маса нетто | 1,08 кг |
| Матеріал | хромована сталь + пластик |
| Розміри продукту | 27,3 см x 29,5 см x 16 см |
| Розміри товару в упаковці | 27,3 см x 29,5 см x 16 см |
| Символ | AWD02082014 |
| Тип | Стійка для аксесуарів |