



928 ₴
Душова полиця AWD INTERIOR 2055 – це функціональна кутова полиця з одного рівня, виготовлена з чорної пофарбованої сталі з сатиновим покриттям. Її сучасний матовий дизайн ідеально доповнює мінімалістичний та індустріальний дизайн ванних кімнат. Модель має самоклеючу систему кріплення, яка дозволяє швидко та легко встановлювати її без необхідності свердління плитки. Вологостійка конструкція забезпечує довговічність у ванній кімнаті, а кутовий дизайн дозволяє оптимально використовувати простір душової кабіни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554078 |
| Колір | Чорний |
| Маса брутто | 0,41 кг |
| Маса нетто | 0,41 кг |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 31 см x 11 см x 20 см |
| Розміри товару в упаковці | 31 см x 11 см x 20 см |
| Символ | AWD02082055 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Форма | Кутова |