


914 ₴
Настінна полиця для душу AWD INTERIOR 2056 – це однорівнева настінна полиця, виготовлена з чорної пофарбованої сталі з сатиновим покриттям. Її простий, мінімалістичний дизайн ідеально підходить для сучасних ванних кімнат. Завдяки самоклеючій системі кріплення полицю можна встановити без свердління, зберігаючи естетику стін та плитки. Міцна конструкція забезпечує стійкість та зручне зберігання косметики та банного приладдя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554085 |
| Колір | Чорний |
| Маса брутто | 0,43 кг |
| Маса нетто | 0,43 кг |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 29 см x 11 см x 13,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 29 см x 11 см x 13,5 см |
| Символ | AWD02082056 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип кріплення | самоклеюча стрічка |
| Форма | пряма прямокутна |