254 ₴
Скребок для води AWD INTERIOR 2041 – це практичний аксесуар для ванної кімнати, призначений для видалення води з душових кабін та шторок для ванн. Виготовлений в елегантному сірому кольорі та оснащений присоском, його можна зручно повісити на гладку поверхню, щоб він завжди був під рукою. Легкий, зручний та простий у використанні, він допомагає запобігти утворенню накипу та плям, підтримуючи скляні поверхні ідеально чистими. Його міцна конструкція забезпечує довговічність, а універсальний дизайн доповнить будь-який стиль ванної кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553934 |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,10 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри продукту | 22,00 см x 23,00 см x 3,10 см |
| Розміри товару в упаковці | 22,00 см x 25,00 см x 3,10 см |
| Символ | AWD02092041 |
| Тип | Скребок |
| Тип паковання товару | блістер |