



682 ₴
Водяний ракель AWD INTERIOR 2042 з елегантним срібним покриттям – це практичне та довговічне доповнення до будь-якої ванної кімнати. Виготовлений з вологостійкого цинкового сплаву та нержавіючої сталі, він забезпечує тривале використання. Оснащений клейким тримачем для легкого кріплення на душових кабінах та шторах для ванн, він дозволяє швидко та зручно видаляти воду з поверхонь, запобігаючи появі патьоків та відкладень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553941 |
| Колір | Срібний |
| Маса брутто | 0,26 кг |
| Маса нетто | 0,18 кг |
| Матеріал | цинковий сплав + нержавіюча сталь + пластик |
| Розміри продукту | 25,50 см x 21,50 см x 5,80 см |
| Розміри товару в упаковці | 28,50 см x 22,20 см x 3,50 см |
| Символ | AWD02092042 |
| Тип | Скребок |
| Тип паковання товару | блістер |