

73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Настінний гачок AWD INTERIOR 2059 – це практичний комплект із двох міні-гачків, виготовлених із матової чорної пофарбованої сталі. Його сучасний та стриманий дизайн робить його ідеальним доповненням до мінімалістичних меблів для ванної кімнати. Завдяки самоклеючій системі кріплення гачки можна легко прикріпити, не заважаючи конструкції стіни. Це функціональне рішення ідеально підходить для підвішування рушників, банних аксесуарів або дрібних предметів повсякденного вжитку. Міцна конструкція гарантує довговічну стабільність та естетику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668554115 |
| Маса брутто | 0,02 кг |
| Маса нетто | 0,01 кг |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Розміри продукту | 4 см x 2,8 см x 2 см |
| Розміри товару в упаковці | 6,1 см x 16 см x 2 см |
| Символ | AWD02092059 |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип кріплення | самоклеюча стрічка |
| Тип мебели | вішалка |
| Тип паковання товару | блістер |