2 095 ₴
Сидіння для унітазу AWD INTERIOR 2036 Concrea виготовлене з міцного дюропласту, що забезпечує стійкість до пошкоджень, довговічність естетики та легке очищення. Кришка оброблена високоякісним шпоном, що імітує необроблений бетон, створюючи сучасний, індустріальний ефект, ідеально пасуючи до сучасного дизайну ванних кімнат. Біле сидіння надає всьому пристрою легкого та універсального характеру. Модель оснащена системою EASY RELEASE, що дозволяє швидко зняти сидіння та легко дістатися до важкодоступних місць під час очищення. Механізм SOFT CLOSE забезпечує тихе та безпечне закриття кришки, підвищуючи комфорт щоденного використання. Сидіння підходить для стандартних овальних унітазів, що робить його придатним для домашніх ванних кімнат, сучасних квартир та комерційних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дюропластів |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між петлями | 7,5 - 18,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553880 |
| Колір | Білий, шпон, що імітує необроблений бетон |
| Маса брутто | 2,52 кг |
| Маса нетто | 2,16 кг |
| Розміри продукту | 37,50 см x 5,10 см x 47,20 см |
| Розміри товару в упаковці | 39,00 см x 6,30 см x 47,50 см |
| Символ | AWD02182036 |
| Стан | Нове |
| Тип паковання товару | картон |
| Форма | Традиційна |