

210 ₴
Диспенсер для рідкого мила AWD INTERIOR 2031 Kenya – це елегантний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з високоякісного керамічного посуду кольору ванілі. Ніжний, теплий відтінок додає затишку та гармонії будь-якому простору, ідеально доповнюючи сучасні, класичні та натхненні природою інтер'єри. Продукт оснащений матово-чорним насосом, який створює вражаючий контраст зі світлою керамікою та підкреслює сучасний характер диспенсера. Об'єм 450 мл забезпечує комфортне щоденне використання як у домашніх ванних кімнатах, так і в готелях та квартирах. Гладка поверхня керамічного посуду легко миється та стійка до щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553835 |
| Колір | Ванільний |
| Маса брутто | 0,26 кг |
| Маса нетто | 0,26 кг |
| Матеріал | Кераміка |
| Місткість | 450 мл |
| Розміри продукту | 9 см x 17,5 см x 7,3 см |
| Розміри товару в упаковці | 9 см x 17,5 см x 7,3 см |
| Символ | AWD02192031 |
| Стан | Нове |
| Тип | Дозатор |