



305 ₴
Диспенсер для мила AWD INTERIOR 2043 Arieta – це сучасний та функціональний аксесуар для ванної кімнати, виготовлений з високоякісного пластику елегантного антрацитового кольору. Його мінімалістичний дизайн та матове покриття ідеально підходять для сучасних, індустріальних та лофтових інтер'єрів. Диспенсер оснащений матово-чорним насосом, який підкреслює сучасний характер виробу та забезпечує зручне дозування потрібної кількості мила. Його місткість 400 мл робить його практичним рішенням для щоденного використання у ванних кімнатах будинку, готелю та офісу. Гладка поверхня легко миється та стійка до вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Антрацит |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| ЕАН | 5905668553958 |
| Маса брутто | 0,11 кг |
| Маса нетто | 0,11 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 400 мл |
| Розміри продукту | 8,3 см x 16,5 см x 6,5 см |
| Розміри товару в упаковці | 8,3 см x 16,5 см x 6,5 см |
| Символ | AWD02192043 |
| Стан | Нове |
| Тип | Дозатор |